Zakładanie bezpłatnego konta

Aby móc korzystać z Poczty, powinieneś posiadać Konto Interia, które teraz umożliwia korzystanie z innych usług portalu bez konieczności rejestracji.

  • Posiadasz już Konto Interia (np. korzystasz z usług takich jak: Forum, Ding), wystarczy się zalogować i aktywować pocztę Interii. Zaloguj się »
  • Nie posiadasz Konta Interia Uzupełnij dane.
Dane podstawowe

Informacje wymagane dla Konta Interia

Tymi danymi będziesz logować się również do innych serwisów INTERIA.PL (Ding, Forum), bez konieczności rejestracji. Dowiedz się więcej »

Hasło musi składać się z minimum 5 znaków i musi zawierać znaki z co najmniej dwóch grup symboli: litery, cyfry, znaki specjalne. Hasło nie może zawierać polskich liter. Wielkość liter w haśle jest rozróżniana.
Wpisz ponownie hasło, aby ustrzec się literówek.

(np: Jan Kowalski, JKowalski, Janek)

Jeśli ktoś otrzyma od Ciebie wiadomość, to w polu Nadawca pojawi się właśnie ta nazwa - czyli imię, imię i nazwisko bądź tylko nick - cokolwiek wpiszesz.
Odzyskiwanie dostępu do konta

Gdy zapomnisz hasła *

Musisz wybrać co najmniej jedną z metod odzyskania dostępu do konta. Dla większej wygody zalecamy jednak wypełnienie wszystkich pól.

Wprowadź 9-cyfrowy numer telefonu komórkowego, aby mieć możliwość odzyskania hasła SMS-em. Obsługiwane są tylko polskie numery.
Na ten adres wyślemy Ci link, umożliwiający ustawienie nowego hasła.
Poprawna odpowiedź na to pytanie umożliwia zmianę hasła do konta. Pamiętaj więc, by była jak najtrudniejsza do odgadnięcia przez osoby niepowołane!
Poprawna odpowiedź na to pytanie umożliwia zmianę hasła do konta. Pamiętaj więc, by była jak najtrudniejsza do odgadnięcia przez osoby niepowołane!
Dane marketingowe

Twoje dane

Płeć: *

Czym się interesujesz?: *

(zaznacz przynajmniej 3 pola)

Chcę otrzymywać treści dla osób pełnoletnich
Zaznaczając „tak” potwierdzam, że jestem osobą pełnoletnią w rozumieniu prawa polskiego i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub konsumenckich na temat napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych lub gier hazardowych, wysyłanych przez INTERIA.PL Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich na adres konta poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. (Dz. U. z dnia 9 września 2002 r.). Przyjmuję do wiadomości, że zgodę mogę w każdej chwili odwołać.

Podsumowanie
przepisz kod z obrazka
 
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.